W zakresie transportu całopojazdowego świadczymy usługi przewozów całopojazdowych: 82 m3 – 120 m3 (cbm) do 24 t ładowności.

Organizujemy transport towarów pomiędzy krajami Europy, WNP i Wschodu : Austrii, Azerbejdżanu, Wielkiej Brytanii, Afganistanu, Armenii, Białorusi, Belgii, Bułgarii, Bośni i Hercegowiny, Węgier, Niemiec, Grecji, Gruzji, Danii, Iranu, Hiszpanii, Włoch, Kazachstanu, Kirgistanu, Łotwy, Litwy, Luksemburga, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Holandii, Norwegii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Polski, Portugalii, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Słowenii, Tadżykistanu, Turcji, Turkmenistanu, Uzbekistanu, Finlandii, Francji, Chorwacji, Czech, Szwecji, Estonii.

Nasi eksperci są gotowi pomóc w zorganizowaniu dostawy towarów i zapewnić transport drogowy niezbędnych Państwu surowców do produkcji i rozwoju firmy.

Transport ładunków z Europy na Białoruś, z Europy do Kazachstanu lub z Europy do Rosji to rzeczywiście trudne zadanie do rozwiązania, wymagające wielkiej odpowiedzialności.

Spedytorzy zatrudnieni w firmie posługują się biegle językami europejskimi, co sprzyja sprawnej obsłudze partnerów zagranicznych: planowanie trasy, realizacja umowy, określenie charakterystyki obciążenia wymaganego pojazdu, pilne poszukiwanie pojazdów. W krótkim czasie przesyłka zostanie dostarczona do miejsca przeznaczenia wskazanego przez Klienta zgodnie ze wszystkimi zasadami transportu, warunkami  atmosferycznymi oraz charakterystykami ładunku.

Proponujemy do transportu:

  • plandeki – standard, Mega, pojazdy ADR,
  • chłodnie (frigo),
  • izotermy,
  • platformy do transportu ładunku ponadgabarytowego.

W naszej firmie stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta, stosujemy rabaty dla stałych klientów, świadczymy pomoc w uzyskaniu dokumentów. To my dostosowujemy się do potrzeb zamawiającego, a nie Klient do wykonawcy. To jest możliwe dzięki naszym pracownikom i partnerom logistycznym. Ich wieloletnie doświadczenie jest wykorzystywane obecnie jako potencjał w pracy z  najbardziej wymagającymi naszymi Klientami: podczas transportu z Europy do Rosji, z Europy na Białoruś, transportu ładunków z Europy do Azji Środkowej, z Europy do Kaukazu, z Europy do Mongolii oraz w kierunku przeciwnym.

Możliwie Państwo będziecie zainteresowani naszymi usługami spedycyjnymi:

  • kontenery,
  • transport towarów niebezpiecznych ADR,
  • międzynarodowy ruch towarowy,
  • międzynarodowy transport ponadgabarytowy.

Rentowne taryfy, staranność w obsłudze każdego zamówienia – zadzwoń:

+375(152)607494
+375(152)608494
+375(29)1607464 velcom
+375(29)8607494 mts
+375(29)8607499 mts

Robimy to, co kochamy. Co kochamy, to doceniamy.