Międzynarodowe przewozy samochodowe ładunków
Firma PTPU „ProSped” (Białoruś)


Prywatne Transportowe Przedsiębiorstwo Unitarne „ProSped” (Białoruś) jest firmą transportowo-spedycyjną, obsługującą Klientów z całej Unii Europejskiej, Białorusi, Rosji, z innych krajów WNP. Naszą specjalizacją są transporty międzynarodowe całopojazdowe, drobnicowe, przewóz ładunków ponadgabarytowych.

Posiadamy ubezpieczenie OC spedytora. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi przewoźnikami, posiadającymi odpowiednie ubezpieczenie i licencje, gwarantującymi bezpieczną i terminową realizację zleceń. Udzielimy Państwu referencje partnerów z wielu krajów Eurazji.

Mając świadomość tego, że spedycja oraz transport międzynarodowy to bardzo dynamicznie rozwijające się branże, dokładamy wszelakich starań, aby zaspokajać potrzeby naszych klientów. W związku z tym na nasz tabor składają się pojazdy, które są doskonale przystosowane praktycznie do wszystkich rodzajów transportu: dysponujemy plandekami (od 1 t do 24 t do 120 m3), chłodniami (do przewozu owoców, warzyw, chemii budowlanej i in.), kontenerami, zestawami objętościowymi oraz naczepami typu Mega.

Nasz personel wykazuje się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. We wszystkich wyżej wymienionych krajach mamy opinię solidnego, niezawodnego i godnego zaufania partnera.

Możliwości dodatkowe:

  • międzynarodowy transport drogowy lekkich ładunków do 3.5 t,
  • międzynarodowy transport drogowy drobnicowy,
  • międzynarodowy transport do przewozu ładunków i towarów niebezpiecznych (transport ADR),
  • dostarczanie pojazdów z licencją przewoźnika celnego, który może przewozić ładunek pod kontrolą celną bez pilotażu i dodatkowych zabezpieczeń,
  • Nasi eksperci są gotowi do udzielenia niezbędnej pomocy prawnej związanej z transportem ładunku.

Zapraszamy do współpracy!

Twoja niezawodna logistyka.